• Bizi Arayın

  • 0 850 259 02 01

line
  • Tuzla, İstanbul

  • Orhanlı Mah. Karadeniz. Cad. Turgut Reis San. Sit. No: 7 B1/15

line

Üretim Hatları İmalatı

Anasayfa Hizmetler Üretim Hatları İmalatı

Üretim Hatları İmalatı

Üretim Hatları İmalatı

Bilgisayar destekli imalar aşamalarımız ile uzmanlaşmış ekibimizi üretim hatları imalatı için bir araya getirdik! 

Cosmo Otomasyon, fabrikasyon adımları boyunca her bir ürünün makineye transferi, ilgili banda aktarılması ya da bozuk ürünlerin temel ürün bandından uzaklaştırılması için çok sayıda teknoloji üretir. Bu teknolojiler, yalnızca temel endüstriyel gereksinimlerinizi karşılamak için değil, aynı zamanda üretim süreçlerinde kullanılırken iş gücünden tasarruf etmeniz için özenle tasarlanır. Alanında uzman mühendis ekibimizin çalışma ortamınızda gerçekleştireceği keşfin ardından tüm planın çizimi kişiselleştirilmiş şekilde tamamlanır. Sektör devleri ile rekabet ederek bir deve dönüşme yolunda, Cosmo Otomasyon sizinle olacak!

Üretim Hatları İmalatı Otomasyon Sistemleri: Cosmo Otomasyon Ne Sunuyor? 

Cosmo Otomasyon ekibi, üretim süreçlerinizde kullanacağınız araçlarla size aşağıdaki avantajları sunar: 

1. Hata oranı minimize edilmiş hızlı ve neredeyse robotik üretim sistemleri,

2. İhtiyaç duyulan insan gücünün azalması,

3. İnsan gücü ihtiyacının azalması ile önceden kişi başı maaş ödenmesi gereken işlemler için otomasyon sisteminin çalışması ve maliyetlerin azaltılması,

4. Üretim, banttan banda transfer ya da defolu ürünlerin ayrıştırılması gibi süreçlerin daha hızlı şekilde tamamlanması. 

Yukarıdaki tüm temel avantajları yakalamak için Cosmo Otomasyon tarafından sunulan üretim hatları imalatlarından yararlanabilirsiniz.

Üretim Hatları Çeşitleri Nelerdir? 

Kapsamlı mühendislik çalışmalarımız çerçevesinde iki temel üretim hattı sistemini sizlere sunmakla gurur duyuyoruz. Bunlar aşağıdaki gibi sıralanabilir:

1.Iskarta Hattı: Üretim hatları otomasyon sistemleri arasında üretimin hatasız gerçekleşmesinden emin olunmak için kullanılan bu sistem, Cosmo Otomasyon tarafından özenle kurulur. Iskarta hattı, hatalı ya da defolu olarak nitelendirilebilecek ürünün ana ürün bandından dışarı atılması ve bu sayede müşteri memnuniyetinin maksimize edilmesi amacını taşıyor. Çeşitli yönlendirici araç ve teknolojiler ile gerçekleştirilen bu işlem, öncelikle hatalı ürünün otomatik olarak fark edilmesini talep ediyor. 

2.Ürün Toplama Hattı: Konveyör hattı olarak da nitelendirilen bu özel hizmetimiz, üretim sürecini aşamalara bölmenizi ve ürünlerin aşamalar arasında başarılı ve hatasız şekilde transfer edilmesini sağlamaktadır. Yeterli sayıda üretilen ve talep edilen koşula gelen ürün, bir seri halinde bir sonraki aşamaya aktarılır. Bu sayede üretim süreçlerinde ek bir insan gücüne gerek kalmaksızın transfer işlemi de tamamlanmış olur.

Cosmo Otomasyon ile Üretim Hatları Sistem Kurulumu Nasıl Gerçekleşir?

Cosmo Otomasyon, üretim hatları imalatı öncesinde aşağıdaki adımları izler:

1. Alan keşif gezisi: Bu gezi, üretim hatlarının kurulacağı ve üretimin gerçekleştirileceği alanların detaylı bir şekilde incelenmesi ve profesyonel bir gözle değerlendirilmesini içerir. Mühendislerimiz bir plan taslağı oluştururlar ve şirketinize özel üretim süreçleri için bu taslağı size sunarlar.

2. Projelendirme: Taslağın tamamlanması ile birlikte üretim hatları otomasyon imalatı başlar. Bu süreçte her adım sizinle görüşüldüğü çerçevede gerçekleştirilir.

3. Verimlilik Takip ve Bakım: Cosmo Otomasyon, yalnızca sistemi kurma süreçlerinde değil, sonraki bakım ve verimlilik takip süreçlerinde de yanınızda. Yaşadığınız herhangi bir verim probleminde kolayca saha ekibimiz ile iletişime geçebilir ve destek talep edebilirsiniz. Dahası, uzmanlarımız tarafından oluşturulacak düzenli bakım randevuları sayesinde, kurduğunuz üretim hatlarından maksimum verimi alacaksınız.

4. Yedek Parça Temini ve Yedek Parça İmalatı: Sizin talep ettiğiniz fonksiyonlar doğrultusunda sıfırdan yedek parça üretimi yapıyoruz! Profesyonel mühendislerimizle kolayca iletişime geçerek taleplerinizi anlatın. İş geliştirme süreçlerinizde otomasyon araçlarınızı da geliştirmekten büyük keyif alacağız. Hizmetimiz dahilinde 2 yıllık sistem garantisi, 10 yıllık yedek parça temin garantisi sunuyor, sizi asla yarı yolda bırakmıyoruz.

  • Telefon Numarası

  • 0 850 259 02 01

  • 0 536 977 50 78

  • Tuzla, İstanbul

  • Orhanlı Mah. Karadeniz. Cad. Turgut Reis San. Sit. No: 7 B1/15