• Bizi Arayın

 • 0 850 259 02 01

line
 • Tuzla, İstanbul

 • Orhanlı Mah. Karadeniz. Cad. Turgut Reis San. Sit. No: 7 B1/15

line

Kalite Politikamız

AnasayfaKalite Politikamız

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Endüstriyel üretim süreçlerinin otomasyonunda bizlere güvenen değerli müşterilerimize en hızlı, modern, güçlü ve verimli çözümler sunmayı önemsiyoruz. Bu amacımız, bizi en gelişmiş teknolojileri takip etmeye teşvik ediyor. Kullandığımız endüstriyel materyallerden bunları bir araya getiren inovatif mühendislik anlayışımıza kadar, çalışma sürecimizi oluşturan her bir detay profesyonellik çerçevesinde şekillendiriliyor.

Amacımız, uzun vadeli olarak endüstriyel otomasyon ihtiyaçlarınızı giderecek, üretim süreçlerinize verimlilik katarak kar oranlarınızı arttıracak yüksek kaliteli makineler üretmek ve bu makinelerle ilgili size sürekli destek sağlamaktır.

Kalite politikamız çerçevesinde;

 1. Müşterilerimizin her birini iş ortağımız olarak görüyor ve onların verimlerini arttıracak güçlü teknolojileri tüm kaynaklarımızı bir araya getirerek oluşturuyoruz.
 2. Tüm taahhütlerimizi söz verdiğimiz şekilde, proje taslağına uygun ve söz verdiğimiz zamanda tamamlıyor; süreçlerin aksamasına imkan vermiyoruz.
 3. Ürettiğimiz sistemlerin daha verimli çalışabilmesi için sürekli AR-GE çalışmalarını sürdürüyor ve gelişmelerden müşterilerimizi haberdar ediyoruz.
 4. En modern, güçlü ve kaliteli materyaller ile teknolojileri kullanarak ayrıcalıklı otomasyon çözümleri üretiyoruz.
 5. Aktif üretim, iş güvenliği ve çevre korunması yasalarının tümüne uygun bir çalışma süreci yönetiyor, bu sayede aksaklık ihtimalini sıfıra indiriyoruz.

Çevre Politikamız

Cosmo Otomasyon, üretim süreçlerinde çevreye en az zararı verecek bir rutin izleyerek gerekli tüm önlemleri alır ve uzun vadeli faaliyet alanı planlamaları yapar. Çevreyle uyumlu üretim süreçleri için tüm gerekli yasaları takip eder, uygular ve iyileştirme süreçleri için sürekli çalışır. Atıkların azaltılması, çevreye salınan zehirli gazların minimize edilmesi ve mümkün olduğu ölçüde geri dönüştürülebilir materyallerin üretim süreçlerinde kullanılması önceliğimizdir.

İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız

Cosmo Otomasyon olarak, güncel İş Sağlığı ve Güvenliği Yasası çerçevesinde bir imalat süreci yönetiyoruz. Üretim süreçlerimizin hem çalışanlarımız hem de müşterilerimiz için güvenliğinin, çalışma rutinimizin disiplinini arttıracağına inanıyoruz.

 • Telefon Numarası

 • 0 850 259 02 01

 • 0 536 977 50 78

 • Tuzla, İstanbul

 • Orhanlı Mah. Karadeniz. Cad. Turgut Reis San. Sit. No: 7 B1/15