• Bizi Arayın

  • 0 850 259 02 01

line
  • Tuzla, İstanbul

  • Orhanlı Mah. Karadeniz. Cad. Turgut Reis San. Sit. No: 7 B1/15

line

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

Hakkımızda

Cosmo Otomasyon, endüstriyel paketleme, üretim hattı ve ayrıştırma çözümleri sunarak çalışma süreçlerinizin verimini arttırmak amacıyla kuruldu. Endüstriyel çözümler üretmenin firmaların üretim süreçlerine dair sorumluluk almak olduğunun bilinciyle profesyonel, güçlü ve modern bir ekiple çalışıyoruz. Alanında uzman mühendisler, deneyimli endüstri ürünleri tasarımcıları ve güçlü imalat ekibimizle daha fazlasını talep ederek her geçen yıl daha çok büyüdük.

Güçlü AR-GE Çalışmalarının Adresiyiz

Cosmo Otomasyon, sunduğu üretim hattı, endüstriyel paketleme ve ayrıştırma çözümlerini yoğun AR-GE çalışmaları çerçevesinde kendi bünyesinde üretir. Kurumsal ihtiyaçlarınız doğrultusunda çalışma alanlarınız, üretim süreçleriniz ve ürün çeşidinize göre araştırır, inceler, geliştirir ve üretiriz. Bu sayede markanız için özel olarak üretilen kişiselleştirilebilir ve geliştirilebilir modüler seçenekler sunarız.

Daha Fazlasını Hedefliyoruz

Temel olarak, otomasyon sürecinin her aşamasını kapsayarak tam teşekkürlü çalışan sistemler kurmayı hedefleyen ekibimiz, rekabetçi sektörlerde sizi zaman, nakit ve verim konusunda birkaç adım öne çıkararak gücünüzü arttırmayı amaçlar. Otomasyon ihtiyacı duyulan farklı alanlardaki ürün çeşitliliğimiz, ürünler için sunduğumuz güvenceler ve yedi yirmi dört ulaşılabilir sorun çözme odaklı teknik destek ekibimiz ile firmanızın bir numaralı çözüm ortağı olmayı önemsiyoruz.

Gerçek Uzmanlarla Çalışıyoruz

Mühendisliği önemsiyor ve üretimin her aşamasının eğitimli, uzman mühendisler tarafından yönetilmesini sağlıyoruz. Üretim sürecine başlamadan önce çalışma alanınızı keşfediyor, bu alanda verimi maksimum noktaya çıkarabilecek çözümlerle ilgili istişarede bulunuyoruz. Üretim süreci mühendislerimizin projelendirme işlemlerinden sonra gerçekleşiyor. Teoride mükemmel çalışan makinelerimiz defalarca test edildikten sonra uzman ekibimiz tarafından bizzat kuruluyor.

En verimli şekilde çalışan çalışan endüstriyel otomasyon sistemleri ile firmanızın gücünü arttırmaya hazırız. Cosmo Otomasyon, yılların deneyimini modern mühendislik araçları ile bir araya getirerek kusursuz mühendislik çözümleri sunar. 

  • Telefon Numarası

  • 0 850 259 02 01

  • 0 536 977 50 78

  • Tuzla, İstanbul

  • Orhanlı Mah. Karadeniz. Cad. Turgut Reis San. Sit. No: 7 B1/15