• Bizi Arayın

  • 0 850 259 02 01

line
  • Tuzla, İstanbul

  • Orhanlı Mah. Karadeniz. Cad. Turgut Reis San. Sit. No: 7 B1/15

line

Sorter Sistemleri

Anasayfa Sorter Sistemleri

Sorter sistemleri, kargo ve lojistik sektörlerinde sıklıkla tercih edilen ve ürün çeşitlerinin çalışma alanı içerisinde bir yerden bir yere aktarılırken ayrıştırılmasını da sağlayan teknolojilerdir. Bizler, Cosmo Otomasyon olarak, çalışma sürecinize, alanınıza ve firmanızın ürün tipine uygun güçlü endüstriyel sistemleri keşif ve projelendirme aşamalarından sonra profesyonel olarak üretiyoruz. İşte sorter sistemleri çözümlerimiz: 

Push Tray Sorter Sistemi: Kargo paketlerinin şekil ve boyut bakımından birbirlerinden ayrıştırılması ve farklı noktalarda biriktirilmesini sağlayan sistemimiz, ağır nesneleri taşıyabilen güçlü bir dinamiğe sahip.

Tilt Tray Sorter Sistemi: Ürün tipine en uygu malzemeyi kullanarak tepsiye benzeyen küçük alanlar yardımıyla kargo ayrıştırması sağlıyoruz. Ürünlerin tam olarak varış noktasına erişmesini sağlayan optimal bir güç ile transferi, farklı bölgelere ürünü taşıyan fonksiyonel konveyör bantlar ve iki boyutlu boşaltım.

Narrow Belt Sorter Sistemi: İmalat, paketleme ya da taşımacılık süreçleri için çalışma alanlarınızda ürünleri kolayca bir yerden bir yere transfer edin. Küçük ve orta büyüklükteki tüm malzemeleriniz için profesyonel bir sistem.

Cross Belt Sorter Sistemi: Konveyör tabanlı sistemiyle Cross Belt, birbirinden bağımsız çalışan kısa bantlarıyla daha geniş alanda daha kapsamlı ve hızlı ayrıştırma sağlar. Bağımsız bantlar ürünlerin ayrıştırıldıktan sonra farklı alanlara gönderilmesini kolaylaştırır. Kullandığımız mekanik taşıyıcılar sayesinde yüksek enerji tasarrufunu garanti ederiz. İmalat, paketleme ve ayrıştırma süreçlerinde güç sizin!

Zarf Sorter Sistemi: Zarf içerisinde taşıması sağlanan tüm ürünleriniz için güçlü bir ayrıştırıcıyla tanışın. Mektup sorter sistemleri ile bankalar, resmi kurumlar, posta firmaları ve diğer sektörler için güçlü çözümler sağlıyoruz. Ayrıştırma süreci özel sensörler yardımı ve güçlü bir yönlendirme modülü ile farklı zarfların farklı alanlarda depolanmasını mümkün kılar. Daha fazlasını keşfetmeye hazır olun!

image

Push Tray Sorter Sistemi

Push Tray Sorter özellikle lojistikte çeşitli boyut ve şekillerdeki paketlerin a..

Ürün detayına git
image

Tilt Tray Sorter Sistemi

Farklı nitelikteki ürünler ahşap, plastik veya istenilen alaşımdan yapılmış teps..

Ürün detayına git
image

Narrow Belt Sorter Sistemi

Ürünü taşımak için çoklu dar kayışlarla tasarlanmış bir sorter türüdür. Yüksek s..

Ürün detayına git
image

Cross Belt Sorter Sistemi

Lojistikte çapraz bantlı bir sıralayıcı, konveyör tabanlı bir sıralama sistemi t..

Ürün detayına git
image

Zarf Sorter Sistemi

Sorter sisteminin besleme ünitesine zarflar toplu halde yerleştirilir.

Ürün detayına git
  • Telefon Numarası

  • 0 850 259 02 01

  • 0 536 977 50 78

  • Tuzla, İstanbul

  • Orhanlı Mah. Karadeniz. Cad. Turgut Reis San. Sit. No: 7 B1/15