• Bizi Arayın

  • 0 850 259 02 01

line
  • Tuzla, İstanbul

  • Orhanlı Mah. Karadeniz. Cad. Turgut Reis San. Sit. No: 7 B1/15

line

Sorter Sistemleri

Sorter Sistemleri

Kargo ve lojistik sektörüne sunduğumuz uzun ömürlü, inovatif ve kalite garantili endüstriyel çözümlerle iş alanlarında dönüşüm başlatıyoruz! Otomasyonlu kargo ayrıştırma sistemleri, firmanızın bünyesindeki kargo paketlerinin depolama ve ayrıştırma işlemlerini hızlı, en doğru ve mükemmel zamanlama ile gerçekleştiren makinelerden oluşur. Gelişmiş sorter sistemlerimizin tamamına yüksek ve incelikli mühendislik bakışının ürettiği konveyör otomasyon sistemlerimiz eşlik eder. Ürün tipiniz ve çalışma alanınıza göre özel olarak şekillendirilerek projelendirilen konveyör sistemlerimiz, otomasyonlu kargo ayrıştırma alanının sürekli ve kesintisiz bir sirkülasyon halinde olmasını sağlar.

Sorter Sistemleri için Keşif, Projelendirme ve Kurulum Süreçleri

Firmanızın endüstriyel iş otomasyon süreçlerini profesyonel ve kurumsal çözüm üreticilerine emanet edin! Cosmo Otomasyon, ürettiği sorter sistemlerde;

Yüksek motor gücü kullanır. Bu sayede iş süreçleriniz asla sekteye uğramaz, sisteminiz talep ettiğiniz performansta ve güçte çalışır. Kesintisiz bir ayrıştırma ve aktarım sağlanır.

Entegre çalışır. Çalışma alanınızda kullandığınız kargo ayrıştırma sistemi ile ilişkili diğer otomasyon ürünleri ile entegre çalışan bir makineler bütünü hayal edin. Konveyör otomasyonu, sorter sistemlerini aktarım yapılacak diğer alanlarla entegre hale getirir.

Gerekli iş gücünü azaltır. İnsan gücü gereksiniminin azalması uzun vadede maliyetlerinizin ciddi oranda düşmesi ve üretim süreçlerindeki kar payınızın artması anlamına gelecektir. Firmanızı önemsiyor, büyüme sürecinde adım adım size destek olmayı seviyoruz! Cosmo Otomasyon, özellikle lojistik ve kargo şirketlerine sunduğu gelişmiş sorter sistemi çözümleri ile birkaç adım ilerisini mümkün kılar.

Keşfeder, Çözüm Üretir ve Hızlıca İlerleriz!

Sorter sisteminin tasarım aşamalarında lojistik tedarik gücünüzün daha da artmasını sağlayacak bir endüstriyel dizayn yaratmayı amaçlıyoruz. Bu, iş alanındaki verimin de yükselmesi anlamına gelecek. Dahası, taşıma zincirinin oluşturduğu döngü içerisinde aksamadan sürebilmesi adına her adımın hesaplanarak tamamlanması da oldukça önemli. Tüm bunlar, öncelikle çalışma alanlarınızın uzmanlarımız tarafından tanınmasını gerektiriyor.

Sorter sistemi kurulumundan önce keşif sürecinde sizi ziyaret eden ekibimiz detaylı notlar alır. Çekilen fotoğraflar, alınan notlar, sizin isteklerinizi detaylıca öğrenmemizi sağlayan toplantılar oldukça güçlü bir yapı fikrini inşa eder. Hemen ardından uzman endüstriyel tasarımcılar ve mühendisler eşliğinde gerçekleştirilen dizayn ve çizim çalışmalarını, tasarımın tamamlanması ve size sunulması takip eder. Onayınızla birlikte imalata başlar, söz verdiğimiz vakitte süreci tamamlar ve özel ekibimiz ile kurulumu gerçekleştiririz.

Alanında Uzman Ekiple Sorter Sistemi Kurulumu

Cosmo Otomasyon, işi uzmanına bırakır! Firmamız içerisinde gerçekleştirdiğimiz üstün iş bölümü, projenizin her aşamada işin gerçek ustası tarafından sonraki adıma hazırlanmasını sağlar. Tıpkı keşif, tasarım ve imalat süreçlerinde olduğu gibi, kurumun süreçlerinde de bu alanda uzmanlaşmış kişiler hatasız, hızlı ve protfesyonel kurulum sağlamaya odaklanırlar.

Cosmo Otomasyon olarak, uzman ekiplerle çalışmamız sayesinde;

Kurulumu sürdürülebilir kılıyoruz. Profesyonel kurulum, mükemmel bir denge, doğru hesaplama gerektirir. Sürekli olarak arıza veren ve bakıma ihtiyaç duyan sistemler tek seferde bile çok yüksek oranda finansal zarar anlamına geliyor. Bu yüzden uzman Cosmo Otomasyon ekibine güvenmek firmanızın bütçesinin garantisidir.

Kurulum sonrası kontrol sağlıyoruz. Sorter sistemi kurulumundan sonra her bir parçanın kontrolünü sağlayan uzman ekibimiz disiplinli bir çalışma süreci yönetir. İşinizi uzmanlara emanet ettiğinizi sonuna kadar hissedeceğinize eminiz.

Test süreci başlar. Teslimi test süreci olmadan asla yapmıyoruz. Müşterilerimizin sürprizlerle karşılaşmasına asla izin vermiyoruz! Her zaman garanti altında, sağlam ve sürekli çalışan bir sistemden yararlanıyor olacaksınız.

Cosmo Otomasyon Sorter Sistemleri ile ilgili daha fazla bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin.

  • Telefon Numarası

  • 0 850 259 02 01

  • 0 536 977 50 78

  • Tuzla, İstanbul

  • Orhanlı Mah. Karadeniz. Cad. Turgut Reis San. Sit. No: 7 B1/15