• Bizi Arayın

  • 0 850 259 02 01

line
  • Tuzla, İstanbul

  • Orhanlı Mah. Karadeniz. Cad. Turgut Reis San. Sit. No: 7 B1/15

line

Servis ve Bakım

Servis ve Bakım

Cosmo Otomasyon, yeni nesil endüstriyel paketleme, konveyör ve sorter sistemi çözümleri ile iş süreçlerinin verimini arttırır. İnovatif, robotik otomasyon teknolojileri, iş ortamınıza özel olarak tasarlanan projeler çerçevesinde kurulur.

Peki, servis bakım süreçleri ile birlikte sistem kalitesini neden bu kadar önemsiyoruz?

Endüstriyel çözümlerde meydana gelen en ufak hata, iş süreçlerinizin aksamasına ve para akışının planladığınızın çok gerisinde kalmasına sebep olabilir. Sektörel ihtiyaçlarınızın aciliyetini biliyor, karşılaştığınız her problemde kurumsal bir firma ile muhatap olmanın konforunu sunmayı önemsiyoruz. Üretim, dağıtım ve stok kontrol süreçlerinizin hiçbir şekilde aksamaması için belirli periyodlarla araç bakımlarını gerçekleştirmemiz ise, kullandığınız sistemlerin uzun ömürlü çözümler haline gelmesini sağlıyor.

Cosmo Packing İle Hızlı Servis ve Bakım Süreçleri

Otomasyon teknolojileri iş yerinizin hizmet verme kapasitesini arttırırken maliyetlerini düşürerek kar marjınızı maksimize eder. Fakat yeterince güçlü bir servis hizmeti sağlamayan firmalarla çalışmak, elde ettiğiniz karın marka prestijinizle birlikte bir günde zarar görmesine sebep olabilir. Cosmo Packing, marka prestijinizi, çalışanlarınızın verimliliğini ve işlerinizin plan aksaması yaşanmadan sürdürülmesini amaçlayan güçlü bir servis ve bakım hizmeti sunuyor. Bu kapsamda;

1. Kalite, işlevsellik ve verimlilik bakımından sonuna kadar arkasında olduğumuz ürünlerimize 2 yıl servis garantisi sağlıyoruz.

2. Satın aldığınız ve projelendirme süreçlerinden sonra kurulumu gerçekleşen tüm sistemler için (sorter sistemleri, paketleme çözümleri, konveyör otomasyon çözümleri ve çok daha fazlası) tam on yıllık yedek parça teminini garanti ediyoruz. Özellikle bu tür endüstriyel otomasyon ürünlerinde yedek parça problemi yaşamamak, her anlamda bir adım önde olmanızı sağlayacak.

3. Cosmo Packing teknik destek ekibi, firmanızın karşılaşabileceği tüm problemlerde otomasyon süreçlerine müdahale ederek tamir ya da bakımını sağlar. Acil durumlarda işinizin sabahı ya da hafta başını beklemeyeceğini biliyor, süreçlerinizi ciddiye alıyoruz. 7 / 24 aktif çalışma programına sahip ekibimizle her an iletişime geçebilirsiniz.

4. İnovatif bakım süreçlerini şirketimiz bizzat planlar ve sizleri bilgilendirir. Bakım süreçlerinde üretim ve takip mekanizmalarının aksamaması için, özel bir yöntem belirlenir. Cosmo Packing teknik ekibi makinelerinizin bakımlarını özenle yaparken, çalışanlarınız iş sürecine devam edebilir. Servis ve bakım ‘’kar kaybına’’ dönüşen günlere sebep olmaz.

Cosmo Packing Hangi Alanlarda Servis ve Bakım Hizmeti Sağlar?

Ürettiğimiz endüstriyel otomasyon sistemlerinin tümünde koşulsuz şartsız servis ve bakım hizmetleri sunuyor, iş süreçlerinizi hızlandırıyoruz.

1. Konveyör ve Bant Sistemleri Servis Bakım: Özellikle e-ticaret, lojistik ve lastik sektörü tarafından sıklıkla tercih edilen konveyör bant sistemleri servis ve bakımını bizzat yapıyoruz. Yedek parça teminatı da firmamızın kontrolü altında.

2. Paketleme sistemleri Servis Bakım: Paketleme süreçlerinde işçi masrafını minimize edecek ve daha kısa sürede daha yüksek iş tamamlayacak otomasyon paketleme sistemleri için gerekli tüm periyodik bakımlarını teknik ekibimiz gerçekleştiriyor. Size ise hatasız ve problemsiz olarak işlemeye devam eden bir iş süreci kalıyor.

3. Sorter Sistemleri Servis Bakım: Otomasyonlu kargo ayrıştırma sistemleri olarak da adlandırılan gelişmiş sorter sistemleri, en yüksek kaliteye sahip ve sizin çalışma alanlarınıza göre özelleştirilmiş projelerle kurulur. Kurulum aşamasından sonra aldığınız verim ve yaşadığınız tüm problemler uzman ekibimiz tarafından takip edilir. Gerekli her durumda teknik destek ve periyodik bakım sağlanır.

4. Bardak Su Kolileme Makinası Servis Bakım: Firmamızın sunduğu ayrıcalıklı bardak su kolileme makinesi, 10 yıllık yedek parça temin garantisi ve iki yıllık tam proje garantisi ile iş süreçlerinizde size güven verecek. 

  • Telefon Numarası

  • 0 850 259 02 01

  • 0 536 977 50 78

  • Tuzla, İstanbul

  • Orhanlı Mah. Karadeniz. Cad. Turgut Reis San. Sit. No: 7 B1/15