• Bizi Arayın

  • 0 850 259 02 01

line
  • Tuzla, İstanbul

  • Orhanlı Mah. Karadeniz. Cad. Turgut Reis San. Sit. No: 7 B1/15

line

Otomasyon Sistemleri

Anasayfa Hizmetler Otomasyon Sistemleri

Otomasyon Sistemleri

Otomasyon Sistemleri

Endüstriyel otomasyon sistemleri, yalnızca ‘’makineyi’’ bilen ve tanıyanlar tarafından değil, aynı zamanda inovatif ve yaratıcı yaklaşımlarla ‘’daha kolayını’’ bulabilenler tarafından yönetilmelidir. Cosmo Otomasyon, bünyesinde barındırdığı genç ve inovatif zihinlerle hatasız bir mühendislik ve maksimum verimlilik hesaplaması yapar. Bu sayede bizimle çalışan tüm müşterilerimiz, sektör fark etmeksizin, birincilik için yarışırlar.

Otomasyon sistemlerinde maksimum verimin sağlanabilmesi için;

1. Projelendirme süreçlerinden sonra otomasyon sistemlerini kuruyoruz. Alanında uzman saha ekibimiz, profesyonel mühendislerden oluşmaktadır. Çalışma alanınızın ve ürünlerinizin incelenmesi, tam olarak ihtiyaç duyduğunuz sonuçların sağlanabilmesi için oldukça önemlidir. Tam olarak bunun sağlanabilmesi için gelişmiş otomasyon sistemleri profesyoneller tarafından adım adım yönetilir.

2. Sunulan otomasyon makineleri ve sistemleri için kesintisiz destek sağlanır. Bu destek, özellikle yedek parça temini, talep edilen ek fonksiyonlar doğrultusunda ek parça imalatı, gerekli durumlarda aktif hale gelen ve 7 / 24 aktif olarak hizmete hazır teknik saha ekibi seçeneği gibi çok sayıda seçeneği kapsamaktadır. Otomasyon sistemlerinin süreç içerisinde tam olarak talep ettiğimiz gibi çalışmasından emin olmak bizim için önemli.

3. Otomasyon süreçlerinde iki temel alanda hizmet sağlamaktayız: Mekanik mühendislik ve endüstriyel otomasyon. Her iki alanda da, iş süreçlerinizi daha karlı, daha az maliyetli ve daha verimli kılacak olan sistemler kurmayı amaçlıyoruz.

Otomasyon Sistemleri Dahilinde Hangi Hizmetler Veriliyor? 

Cosmo Otomasyon olarak, firmanızın endüstriyel iş planlama taleplerine karşılık verecek güçlü araçlar üretmeyi seviyoruz! Bunu sağlamak için konveyörler, paketleme çözümler, sorter sistemleri ve üretim hatları sunuyoruz. Peki, her bir servis tam olarak neleri firmanıza sağlayacak?

Konveyör Otomosyon Sistemleri

Akordiyon Konveyör, Bantlı Konveyör, Ölçüm - Tartım Konveyör, Rulolu Konveyör, Spiral Konveyör, Teleskopik Konveyör, Z Tipi Konveyör, Zincirli Konveyör, Metal Dedektörlü Konveyör, Dönüş Konveyör isimli araçlarımızın tamamı, üretim ya da tesis içerisi dağıtım süreçlerinde el değmeden ya da ekstra insan gücüne gereksinim duymadan transfer işleminin tamamlanmasını sağlamaktadır.

Genellikle konveyörlerin ağırlığı, büyüklüğü, boyutları, malzemesi, taşınacak olan malzemelerin yapı ve büyüklüğüne bağlı kalınarak seçilmektedir. Cosmo Otomasyon ekibi, çalışma alanınıza geldiğinde burada gerçekleştireceği keşif süreci sonrasında hangi tipte bir konveyörün size maksimum kazanç sağlayabileceğini hesaplar.

Paketleme Otomasyon Sistemleri

Paketleme süreçlerini otomatize ederek daha kısa sürede daha yüksek oranda işi tamamlayın. Üstelik insan gücüne ödeyeceğiniz bedeli azaltmak, iş süreçlerinde elde ettiğiniz kar oranını maksimize edecek.

Koli Açma Erector, Koli Bantlama Makinası, S-360, M-360, ve L-360 araçlarından oluşan otomasyon sistemlerimizin hangilerinin sizin için daha iyi bir çözüm ortağı olduğundan emin değilseniz, uzman ekibimizle mutlaka iletişime geçin. Tamamen ücretsiz olarak gerçekleştireceğimiz keşif çalışmalarının ardından birlikte projelendirme süreçlerine başlayabilir ve planlarımızı yapabiliriz.

Sorter Otomasyon Sistemleri

Sorter otomasyon sistemleri, Cosmo Otomasyon tarafından sunulan ve genellikle Push Tray Sorter Sistemi, Tilt Tray Sorter Sistemi, Narrow Belt Sorter Sistemi, Cross Belt Sorter Sistemi, Zarf Sorter Sistemi olarak çeşitlendirilen hizmet kategorimizdir.  Kargo sektöründeki çok sayıda şirketin güveni ile ilerleyen Cosmo Otomasyon, sıralama, ayrıştırma, depolama gibi işlevlerin tamamını insan gücüne gerek kalmadan tamamlayan sistemler geliştirir.

Üretim Hatları Otomasyon Sistemleri

Üretim süreçleri hem Iskarta Hatları hem de Ürün Toplama Hattı olarak sunulabilir. Cosmo Otomasyon ile üretim sırasında gerekli kriterleri karşılamayan, müşterinize sunmak istemediğiniz ürünlerin banttan otomatik olarak elenmesini sağlayan ıskarta hatlarını kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra, işlem hatları arasında ürün transferi sağlayan ürün toplama hatları da maksimum verimi sağlamak için üretildi.

  • Telefon Numarası

  • 0 850 259 02 01

  • 0 536 977 50 78

  • Tuzla, İstanbul

  • Orhanlı Mah. Karadeniz. Cad. Turgut Reis San. Sit. No: 7 B1/15