• Bizi Arayın

  • 0 850 259 02 01

line
  • Tuzla, İstanbul

  • Orhanlı Mah. Karadeniz. Cad. Turgut Reis San. Sit. No: 7 B1/15

line

Konveyör ve Bant Sistemleri

Anasayfa Hizmetler Konveyör ve Bant Sistemleri

Konveyör ve Bant Sistemleri

Konveyör ve Bant Sistemleri

Alanında uzman mühendislerimizle ürettiğimiz Konveyör ve Bant Sistemleri, çok sayıda sektörde iş ve üretim süreçlerini otomatize ederek daha verimli hale getirmek adına kullanılmaktadır. Bu çerçevede, Cosmo Otomasyon olarak en gelişmiş seçenekleri bir arada sunuyoruz. Farklı ihtiyaçlara yönelik olarak ürettiğimiz birbirinden farklı çok sayıda konveyör sistem, 2 yıl boyunca garantilidir. Üstelik projelerimizi hazır şekilde sizlere sunmuyor, bunun yerine çalışma alanlarınızı gezdikten sonra size özel çözümler üreterek projelendirmeyi tamamlıyoruz. Bu sayede çalışma yoğunluğu, zemin yapısı, ürün yapısı ve benzeri faktörlere bağlı olarak en verimli Konveyör ve Bant Sistemleri hizmeti alma şansı yakalıyorsunuz.

Cosmo Otomasyon İle Gelişmiş Konveyör Sistemleri

Konveyör sistemleri, 10 farklı proje biçimi ile siz değerli müşterilerimize sunuluyor. Üretim hattı ya da paketleme hattı içerisinde ürünlerin bir noktadan bir noktaya en güvenli, hızlı ve doğru zamanlama ile transfer edilmesini sağlayan konveyörler, farklı sektörlerde farklı şekil, yapı ve malzemeden oluşabilmektedirler.

Akordiyon Konveyör

Akordiyon Konveyör, dilediğiniz zaman genişleyen, dilediğiniz zaman ise katlanıp kısalan yapısı ile pek çok firma tarafından paketleme süreçlerinde tercih edilmektedir. Projemizi tamamlarken konveyörün yapısı ve üretimde kullanılacak malzemeye, ürünlerinizin ağırlığı, tipi ve toplamda ihtiyaç duyduğunuz konveyör alanına bağlı olarak karar veriyoruz. Projenize özel olarak geliştirilen endüstriyel tasarımlar ise maksimum verimi almanızı garanti ediyor.

Bantlı Konveyör

Gelişmiş bantlı konveyör ürünlerimizin en önemli özelliği, neredeyse her sektörden çok sayıda firma için sunulmalarıdır. Projenizin sürecinde PVC, Silikon, Teflon, Pu, Metal bantlar kullanılabilmektedir. Ürettiğimiz otomasyon sistemlerinin size uzun vadeli, kesin sonuçlar sunmasını önemsiyoruz. Bunu sağlamak için de her materyal detayına ürünlerinizin yapısını inceleyerek karar veriyoruz. Ücretsiz keşif süreci sonrasında mühendislerimiz ve endüstriyel tasarımcılarımız farklı bant çeşitleri arasından sizin için en efektif olanına karar verirler.

Ölçüm Tartım Konveyörleri

İş süreçlerini hızlandırın! Her biri tartılması gereken ürünleri iki ayrı banttan geçirmek ve zaman kaybederek daha fazla iş gücü feda etmek yerine, Cosmo Otomasyon tarafından sunulan çok amaçlı konveyörleri kullanın. Bu özel ürünümüz, üretilen materyaller bant üzerinden geçerken otomatik şekilde ölçüm ya da tartım gerçekleştirir, bu tartım sonucu dijital ekrana basar ve kontrolü kolaylaştırır.

Rulolu Konveyör

Rulolu konveyör sistemi, endüstriyel otomasyon ihtiyaçlarınızda transfer işlemini sürtünme kuvvetinin gücünden yararlanarak tamamlamanızı sağlar. Bu sayede enerji tasarrufu maksimum seviyeye çıkarılır ve firma olarak ekstra tasarruf etme şansınız olur. Rulolu konveyör hizmetlerimizden yararlanan müşterilerimiz, özellikle koli ya da makine parçaları gibi büyük materyallerin iletimini sistemimizle sağlar. Bu sistemde itme kuvvetinin bir insan tarafından sağlanma şansı olduğu gibi, bir başka otomasyon makinesi tarafından gerçekleştirilme seçeneği de bulunmaktadır.

Spiral Konveyör

Belirli bir yükseklik seviyesine sahip üretim alanlarında ürünlerin herhangi bir ek cihaz gerekmeksizin kolay ve güvenli bir şekilde taşınabilmesi için spiral konveyörler sıklıkla kullanılır. Cosmo Otomasyon mühendisleri, sizin ihtiyacınız olan uzunluk, genişlik ve materyale sahip spiral konveyörlerin yapısını iş alanınızı detaylı bir şekilde inceledikten sonra çizerler. Usta imalat ekibimiz ise her bir parçanın mühendislerimizin çizimleri doğrultusunda hatasız üretimini sağlarlar.

Yukarıdaki konveyör çeşitlerimizin yanı sıra, Teleskopik Konveyör, Z Tipi Konveyör, Zincirli Konveyör, Metal Dedektörlü Konveyör, Dönüş Konveyör otomasyon sistemleri de firmamız tarafından profesyonellikle sağlanıyor. İş süreçlerinizi hızlandırmak ve veriminizi arttırmak, bizimle yapacağınız görüşmeden sonra mümkün! Hemen iletişime geçin, ücretsiz keşif süreci ile partnerliğe başlayalım. Güçlü olanlarla yarışa girin.

  • Telefon Numarası

  • 0 850 259 02 01

  • 0 536 977 50 78

  • Tuzla, İstanbul

  • Orhanlı Mah. Karadeniz. Cad. Turgut Reis San. Sit. No: 7 B1/15