• Bizi Arayın

  • 0 850 259 02 01

line
  • Tuzla, İstanbul

  • Orhanlı Mah. Karadeniz. Cad. Turgut Reis San. Sit. No: 7 B1/15

line

Bardak Su Kolileme Makinası

Anasayfa Hizmetler Bardak Su Kolileme Makinası

Bardak Su Kolileme Makinası

Bardak Su Kolileme Makinası

Cosmo Otomasyon, sektörel paketleme çözümleri ile size maksimum verimi sağlayan üretim süreçlerini vaat eder. Sizin için deneyimli, alanında uzman ve iş süreçlerinin gerektirdiği ciddiyet ve inceliği çok iyi bilen bir ekip oluşturduk! Cosmo Otomasyon olarak teorik bilgimizin gücünü, en yüksek kaliteye sahip malzemeler ve projelendirme süreçleri ile bir araya getiriyoruz.

Bardak Su Kolileme Makinesi, uzman mühendislerimiz tarafından üretilen güçlü otomasyon teknolojilerinden biri. Sektörde öncü olmak adına daha hızlı, daha verimli, daha düşük maliyetli bardak su kolileme işlemi yapmak isteyen firmalar, 2 yıl sistem ve 10 yıl yedek parça teminatı garantili bu makineyi tercih edebilirler.

Cosmo Otomasyon İle Bardak Su Kolileme Makinası Teknolojileri

Cosmo Otomasyon, Bardak Su Kolileme Makinası Teknolojisini hazır bir ürün olarak sunmaz. Bunun yerine, sizin çalışma hacminiz, çalışma alanınız ve sahip olduğunuz iş hacmine bağlı olarak yeniden geliştirir. Ürettiğimiz her otomasyon ürünü, çalıştığımız markayı birkaç adım ileriye taşıyacak bir inovatif araç haline geliyor. Müşterilerimizin bizlere otomasyon sürecinden beklentilerini ve alan olanaklarını belirtmeleri, tüm sürecin etkili şekilde yönetimi için yeterli oluyor!

Usta mühendislerimiz tarafından gelişmiş fizibilite çalışmaları ve deneysel süreçler sonrasında üretimi tamamlanan Bardak Su Kolileme Makinası, aşağıdaki ürün tipleri için kullanılabilir:

· 200 cc bardak sular

· 250 cc bardak sular

· 300 cc bardak sular

Bu ürünlerin tamamının seçili kolilere otomatik olarak yerleştirilmesi ve üretildikten sonra suların konveyörler aracılığı ile seriler halinde aktarımının tamamlanması, bu yeni nesil mekanizma ile mümkündür.

Bardak Su Kolileme Makinamız koli bantlama makineleri ile birlikte maksimum verimi sağlayacak bir ‘’paketleme otomasyon sistemi’’ olarak siz değerli müşterilerimize sunuluyor. El değmeden, profesyonel, hijyenik ve inovatif çözümler. Şimdi iş süreçlerinizi yeniden tasarlamak çok daha kolay.

Bardak Su Kolileme Makinasının Teknik Özellikleri Nelerdir?

Alanında uzman mühendislerimiz tarafından geliştirilen bardak su kolileme makinası, aşağıdaki teknik özellikleri sayesinde tüm paketleme işlevlerini eksiksiz bir şekilde yerine getirir.

1. Üretim süreçlerinde kullandığınız bardak su dolum makineleri, ürettiğimiz yüksek teknolojiye sahip bardak su kolileme makinesi ile yüzde yüz entegre şekilde çalışabilmektedir.

2. Bardak su kolileme makinası şarjör dolum adeti minimum 140, maksimum 600 adet olarak belirlenmiştir.

3. Bardak su kolileme makinası koli açma performansını maksimize etmeyi amaçladık. Bu doğrultuda, ürettiğimiz tam otomasyon makinesi saatte minimum 210 koli, maksimum 500 koli açabilmektedir.

4. Gelişmiş paketleme aracımız, bir saatte tam 12.000 bardak paketleme performansı ile verimi maksimize eder, çalışma süreçlerinizden elde ettiğiniz kar oranlarını birkaç katına çıkarır.

Cosmo Otomasyon İle Bardak Su Kolileme Makinası Bakım ve Yedek Parça Hizmeti

Cosmo Otomasyon olarak bizler, yalnızca ürünü size teslim etmekle değil, aynı zamanda ürünün üretim süreçlerinize sağladığı fayda ile de ilgileniyoruz. Bu yüzden bizimle çalışmaya başladığınız andan itibaren hiçbir adımda yalnız olmayacaksınız.

Otomasyon makinenizin bakımıyla ilgili birlikte yapacağımız bir takvim, satın aldığınız hizmetten maksimum verimi kazanmanızı sağlayacak. Dahası, iş süreçlerinizde meydana gelebilecek herhangi bir aksaklığın size maddi bir kayıp olarak dönmesini engellemek bizim için oldukça önemli. Böyle bir durumu engellemek adına, 7 gün 24 saat çalışan saha ekibimiz acil durum çağrılarınız için hazırda bekler. Sizinle iletişim kuruyor, sorunlarınızı hızlıca çözüyoruz. Üretim süreçlerinin gerektirdiği profesyonellik ve kurumsallık için Cosmo Otomasyon doğru seçim olacak.

Hemen bizimle iletişime geçin, ücretsiz keşif süreci ile otomasyon macerasını başlatın. Geri kalan her şeyi Cosmo Otomasyon ekibi halleder!

  • Telefon Numarası

  • 0 850 259 02 01

  • 0 536 977 50 78

  • Tuzla, İstanbul

  • Orhanlı Mah. Karadeniz. Cad. Turgut Reis San. Sit. No: 7 B1/15