• Bizi Arayın

  • 0 850 259 02 01

line
  • Tuzla, İstanbul

  • Orhanlı Mah. Karadeniz. Cad. Turgut Reis San. Sit. No: 7 B1/15

line

Yedek Parça Tedariği

Anasayfa Hizmetler Yedek Parça Tedariği

Yedek Parça Tedariği

Yedek Parça Tedariği
Endüstriyel otomasyon, gerçekleşen her problemde muhatap alabileceğiniz kurumsal firmalarla çalıştığınız sürece yararlı olabilir. Cosmo Otomasyon, yaşadığınız her problemde hızlı ve acil destek ekibi ile sadece bir telefon uzaklığındadır. Sunduğumuz iş çözümleri yalnızca projelendirme ve kurulum aşamalarında değil, çalışma aşamalarında da takip ediyoruz. Elde ettiğiniz verimin takibi, sürekli optimizasyonlar ve düzenli bakım / yedek parça tedariği ile bir araya getiriliyor. Bu sayede iş süreçleriniz için maksimum konfor, verimlilik ve yüzde yüz güven sağlanıyor.

Cosmo Otomasyon Yedek Parça Temini Hangi Sistemler İçin Sağlanır? 

Cosmo Otomasyon olarak bizler, sunduğumuz otomasyon, paketleme, konveyörler ve sorter sistemleri, üretim hatlarının tamamı için yedek parça temini sağlamaktayız. İş ortamınızda gerçekleşen kaza veya parça hasarlarının tüm iş sürecinizi tehdit etmesine izin vermiyoruz. Gelişmiş tedarik zincirimiz, markalar ve firmalar için sunduğumuz her bir araç için yedek parça üretimi yapar. Tam on yıl boyunca, kullandığınız tüm araçlar için yedek parça temini garantisi verilir.

Parça Tedariği Yalnızca Yedek Parça İle Sınırlı Değil!

Cosmo Otomasyon, sunduğu tüm hizmetleri ilgili sektörün ve firmanın ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirmeyi hedefler. Bu doğrultuda, planlarınıza en uygun, çalışma ortamınızda en yüksek verimi sağlayacak projeler çiziyor ve uyguluyoruz. Güçlü üretim alt yapımız yalnızca hazırda var olan yedek parçaların teminini değil, talep ettiğiniz fonksiyonları gerçekleştirecek özel yedek parça teminini de sağlıyor.

Kafanıza takılan tüm sistem soru ve sorunları için bizimle iletişime geçin. Sunduğumuz otomasyon sistemlerinin gerçekleştirmesini talep ettiğiniz ek fonksiyonlar, özel üretim ekibimiz ve profesyonel imalat süreçlerimiz ile mümkün hale gelebilir. Müşterilerimizin sektörel ihtiyaçlarını karşılayarak onları hizmet verimliliğinde kendi alanlarında birinci sıraya ulaştırma amacı taşıyoruz.

Sorter Sistemleri Yedek Parça Temini

Projeniz, markanız ya da firmanız için kapsamlı sorter sistemleri sunuyor ve bu sistemlerin yedek parçalarla takibini sağlıyoruz. Otomasyonlu kargo ayrıştırma sistemleri ihtiyaçlarınızı Cosmo Otomasyon ile görüşerek hemen tamamlayabilirsiniz. Gerçekleşecek projelendirme çalışmalarından sonra kurulumu sağlıyor, bu süreç sonrasında her türlü yedek parça ihtiyacınızı takip ediyoruz.

1. Push Tray Sorter Sistemi yedek parça temini,
2. Tilt Tray Sorter Sistemi yedek parça temini,
3. Narrow Belt Sorter Sistemi yedek parça temini,
4. Cross Belt Sorter Sistemi yedek parça temini,
5. Zarf Sorter Sistemi yedek parça temini hizmetlerini maksimum titizlik ile gerçekleştiriyoruz.

Paketleme Çözümleri Yedek Parça Temini

Paketleme çözümlerini büyük bir profesyonellik ile sunan Cosmo Otomasyon, aşağıdaki araç ve sistemlerin tümü için gerektiğinde parça imalatı ya da yedek parça temini gerçekleştirmektedir. Üstelik yedek parça temininin on yıllık garantisi, iş süreçlerinizde size güven verir.

1. Koli Açma Erector yedek parça temini,
2. Koli Bantlama Makinesi yedek parça temini,
3. S-360 yedek parça temini,
4. M-360 yedek parça temini,
5. L-360 yedek parça temini.

İş süreçlerinizde gerçekleşen tüm problemler ya da ek fonksiyon talepleriniz için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın. Yedek parça temini hizmetimizin yanı sıra, gerçekleşen ani fonksiyon bozukluklarında tamir için 7/24 çalışan teknik saha ekiplerimiz de bulunmaktadır. Onları doğrudan çalışma alanınıza yönlendirerek aksamayı minimum seviyeye getirmeyi amaçlıyoruz. 

Daha Fazlası İçin Bizimle İletişime Geçin

Cosmo Otomasyon Sistemleri, sizlere teknik destek ile yedek parça teminini birlikte sağlarken, alanında uzman mühendislerle maksimum kaliteye sahip araçları da sunar. Bu sayede bir problem yaşama ihtimaliniz minimize edilir. İş yönetim süreçlerinizi önemsiyor ve veriminizi arttırmayı hedefliyoruz. 
  • Telefon Numarası

  • 0 850 259 02 01

  • 0 536 977 50 78

  • Tuzla, İstanbul

  • Orhanlı Mah. Karadeniz. Cad. Turgut Reis San. Sit. No: 7 B1/15