• Bizi Arayın

  • 0 850 259 02 01

line
  • Tuzla, İstanbul

  • Orhanlı Mah. Karadeniz. Cad. Turgut Reis San. Sit. No: 7 B1/15

line

Projelendirme

Projelendirme

Hizmet verme süreçlerinizde proje yönetim aşamaları yüksek düzeyde emek gerektirir. Bizler, Cosmo Otomasyon olarak, yalnızca sizin sektörünüz, çalışma alanınız ve ürünleriniz için geliştirdiğimiz özel proje çözümlerini üretmeyi amaçlıyoruz.

İşinizi kendine has dinamikleri ve üretim süreçlerini çerçevesinde kolaylaştıracak projeler üretiyoruz. Bunun için detaylı bir keşif sürecini uzman ekibimiz gerçekleştiriyor. Keşif sürecinde çalışma alanlarınız, transferi gerçekleştirilecek ürünleriniz ve çalışma yoğunluğunuz göz önünde bulundurularak detaylı bir proje çizimi gerçekleştirilir. Konveyörlerin, paketleme sistemlerinin, sorter sistemlerinin ve üretim hatlarının çalışma alanında en efektif sonuçlar yaratacak bir düzende, çalışan dostu şekilde kurumu tasarlanır. Sunduğumuz çözüm hizmetleri sürdürdüğünüz projelerin hız ve verimliliği sağlamak adına çok sayıda kriter göz önünde bulundurularak iş alanınıza göre özelleştirilir.

İşinize Özel Kişiselleştirilmiş Paketleme Çözümleri

Gerçekleştirdiğimiz ücretsiz keşif süreci sayesinde, şirketinizin çalışma süreçlerine aşağıdaki avantajları sağlıyoruz:

Doğru Konveyör Bandı Seçimi

İş sürecinizde bulunan her ürün, yapısı, büyüklüğü ve gereksinimleri bakımından diğerlerinden ayrılır. Firmamız tarafından kurulacak inovatif endüstriyel çözümler, konveyör bandının doğru seçimi ile maksimum verimi sağlar. Sorter sistemlerinden paketleme otomasyon süreçlerine, gelişmiş üretim hatlarından robotik S-360, M-360, L-360 araçlarına kadar her teknoloji, iş süreçleriniz için kişiselleştirilir.

Doğru Şase Tipi Belirleme

Çalışma alanınızın büyüklüğü, yapısı ve içerideki otomasyon sürecinin akış yapışı, konveyör için kullanılacak şase tipinin belirlenmesinde oldukça etkilidir. Cosmo Otomasyon ekibi yapacağı ücretsiz keşif süreçleri sayesinde doğru şase tipini belirler ve projenizde uygular.

Konveyör Mekanizması Planlama

Endüstriyel paketleme, sorter sistemi ve konveyör çözümlerinde ortamın fiziksel özelliklerine göre doğru mekanik proje tasarımının yapılması oldukça önemlidir. Sunulacak teknolojinin uzun ömürlü, çözüm odaklı ve pratik süreçler sunmasını önemsiyor, iş süreçlerinizde sizden yük alıyoruz! Bu amaçla iş ortamınızın zemin yapısını, hava yapısını ve diğer ortam faktörlerini göz önünde bulundurarak mekanizma ağırlık ve büyüklüğüne karar veriyoruz.

Projelendirme ve Keşif Süreci Nasıl İşler?

Cosmo Otomasyon olarak, farklı iş sektörlerinin paketleme çözümleri ve diğer robotik otomasyon süreçleri için farklı ihtiyaçları olabileceğinin farkındayız. Alanında uzman mühendislerimiz ve çalışanlarımızla e-ticaret sektöründen lojistik sektörüne, kargo sektöründen lastik ve üretim odaklı diğer sektörlere kadar oldukça kapsamlı bir deneyime sahibiz. Sahip olduğumuz bu sektörel deneyim, işiniz için özelleşmiş otomasyon sistemlerini oluştururken, verimliliğinizi etkileyebilecek tüm küçük detayları hesaba katmamızı kolaylaştırıyor.

Sorter ve Konveyör Otomasyon Sistemlerinde Projelendirme Hizmeti Kimler İçindir?

Sorter ve Konveyör otomasyon sistemleri keşif sürecimizde, sizinle detaylı toplantılar gerçekleştiriyor ve çalışma süreçlerinizle ilgili özel isteklerinizi belirliyoruz. İsteklerini, sahip olduğumuz sektörel bilgi ile bir araya getiriyor ve kapsamlı çözümler sağlıyoruz.

Sorter sistemlerinde veri girişi temelli olarak çalışan, stok takibi sağlayan ve sipariş dağıtım ve ayrıştırma süreçlerini daha kolay hale getiren teknolojilerimiz, özellikle e-ticaret projeleri tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle geleneksel pazarda yeterli verimi alamayan ve dijitalleşme sürecine geçiş yapmak isteyen marka ve firmaların (tekstil sektörü, kargo sektörü, lojiktik sektörü, ilaç sektörü, otomativ sektörü, parekende sektörü) daha hızlı, kolay ve ölçeklendirilebilir takip sistemlerine sahip olabilmesi için, ürettiğimiz yeni nesil araçlardan yararlandığını söylemek mümkün.

Siz de çalışma süreçlerinizde aşağıdaki avantajlardan yararlanmak için hemen Cosmo Otomasyon ile iletişime geçin:

1. İşçilik masrafından yüksek oranda tasarruf etme şansı,

2. Müşteri memnuniyetini sıkı sipariş takip mekanizmaları ile arttırma olanağı,

3. Verimlilik bakımından artış ile kar oranını arttırma seçeneği

4. Geleneksel sistemler yerine modern seçenekleri kullanarak iş takip süreçlerinde maliyetleri düşürme olanağı. 

  • Telefon Numarası

  • 0 850 259 02 01

  • 0 536 977 50 78

  • Tuzla, İstanbul

  • Orhanlı Mah. Karadeniz. Cad. Turgut Reis San. Sit. No: 7 B1/15