• Bizi Arayın

  • 0 850 259 02 01

line
  • Tuzla, İstanbul

  • Orhanlı Mah. Karadeniz. Cad. Turgut Reis San. Sit. No: 7 B1/15

line

Paketleme Sistemleri

Anasayfa Hizmetler Paketleme Sistemleri

Paketleme Sistemleri

Paketleme Sistemleri

Endüstriyel üretim alanlarında paketleme süreçleri, yüksek sayıda iş gücü, zaman ve alan gereksinimi dolayısıyla firmanız için kaynak kaybı anlamına gelir. Cosmo Otomasyon, sürecin doğru yönetimi ile alandan, zamandan ve iş gücünden tasarruf etmenizi garanti altına alıyor! Firmamızın alanında uzman mühendisleri ile yaptığımız her bir sistem projesi, şirketinizin üretim aşamalarındaki kar marjını arttırarak maliyetlerini düşürmek üzerine kurulu: elbette müşteri memnuniyeti odağını asla kaybetmeden!

Endüstriyel paketleme sistemleri, otomatik koli kapama makinesi, koli açma makinesi, otomatik kutulama makinesi ya da koli doldurma makinesi olarak sıralanabilir. Sunduğumuz gelişmiş Kolileme Sistemleri sayesinde herhangi bir insan gücüne ihtiyaç duymadan, üretimi tamamlanan ve gönderime hazır olan ürünlerinizin tamamını kolileyebilir, gelişmiş sistemlerle kolileri lojistik firmalarına teslim edilmek için hazır hale getirebilirsiniz. Daha hızlı, daha az maliyetle ve daha küçük bir alanda!

Koli Açma ve Kapatma Makineleri ile Kapsamlı Otomasyon Sistemleri

Koli hazırlama makinesi ihtiyaçlarınız için özel olarak ürettiğimiz bu sistemler, insan gücüne duyduğunuz ihtiyacı sıfıra indirerek size sürekli hizmet sağlar. Üstelik uzman saha ekibimiz, 7 gün 24 saat acil durumlar için müdahaleye hazırdır. Dolayısıyla otomasyon sistemlerinde gerçekleşen bir aksilik var ise buna anında müdahale edilir.

Koli açma makinesi, kolilerin her birini üretilen ürünleri almaya hazır hale getirerek ilgili banda yönlendirir. Koli hazırlama makinesinden çıkan kolilerin iletildiği üniteler aşağıdaki gibi sıralanabilir:

1. Robotik Dolum Hatları: Cosmo Otomasyon tarafından projelendirilecek endüstriyel robotik dolum hatları ile entegre çalışan koli açma makinesini edinin. Daha az enerji harcayan daha güçlü performans ile tanışın!

2. Manuel Dolum Hatları: Manuel dolum hatlarına şarjör aracılığı ile otomatik olarak yönlendirilen koliler için herhangi bir transfer görevlisine ihtiyacınız yok!

3. Koli Kapatma Makinesi: Endüstriyel koli kapatma makinesi projelerimiz ile zamandan maksimum düzeyde tasarruf edin. Kolileme makinesi de denilen bu yüksek mühendislik ürünü, tam on yıllık yedek parça temini garantisine sahiptir. İş süreçlerinizde başınıza hiçbir aksaklık gelmemesi için çalışıyoruz. Yine de, meydana gelebilecek her türlü sorun Cosmo Otomasyon’un hazırda bekleyen teknik ekibi tarafından anında müdahale ediliyor.

S-360 & M-360 & L-360 Paketleme Sistemleri

Sektörel ihtiyaçlarınız doğrultusunda tek boyutta paketleme yapmak zorunda değilsiniz. Alanında öncü Cosmo Otomasyon, dinamik boyutlara sahip olan koliler ile paketleme yapmayı mümkün kılan S-360 makinelerini geliştirdi. Bu makineler, hem kutu üretimi hem de kutu stoğu ile farklı ihtiyaçlarınıza yanıt vermek için tasarlandı. S-360 paketleme sistemleri, kolileme çözümleri çerçevesinde özellikle kargo firmaları ve e-ticaret siteleri tarafından kullanılmaktadır.

Teknik özellikleri bakımından oldukça zengin olan sistemimizi iş alanınıza kurmadan önce ihtiyaç duyduğunuz boyut ve kapsam hakkında detaylı bilgi alıyor, paketleme çözümlerini firmanıza özel olarak uyguluyoruz. Alacağınız verimi maksimize etmeyi ve iş sürecinizin devamında da birlikte yürümeye devam etmeyi önemsiyoruz. Daha fazlası için Cosmo Otomasyon ile iletişime geçin!

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Paketleme Sistemi Kurulumu: Cosmo Otomasyon

Partnerlik yaptığımız müşterilerimizin büyüyen projelerini görmek, işimizdeki en temel amacımızı yansıtıyor. Cosmo Otomasyon olarak iş hacminizin arttığı her adımı yüksek düzeyde sistematik ve pratik araçlarla çözmek bize gurur veriyor.

İşinizin üretim, paketleme, ayrıştırma, stoklama, transfer etmek gibi farklı aşamalarında size zaman ve nakit kazandıran Cosmo Otomasyon araçlarını kullanın. Yükselen verim, artan bir motivasyon ve üretim kabiliyeti anlamına gelecek. Markanıza değer katma sürecinde profesyonellerimizle görüşerek yeni nesil, inovatif ve özgürlükçü endüstriyel yaklaşımlardan yararlanın!

  • Telefon Numarası

  • 0 850 259 02 01

  • 0 536 977 50 78

  • Tuzla, İstanbul

  • Orhanlı Mah. Karadeniz. Cad. Turgut Reis San. Sit. No: 7 B1/15